Wyniki badania kreatyniny

Witam serdecznie. Proszę o pomoc w interpretacji badań Moje wyniki: klirens kreatyniny 187,66 kreatynina w surowicy 0,66 kreatynina w moczu 118,9 diureza minutowa 1,0

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić Pani wyników bez korelacji ze stanem klinicznym. Mogą one być prawidłowe (raczej tak jest) jednak mogą być objawem wczesnej niewydolności nerek.