Wyniki badania krwi 15-latki

Robiłam ostatnio badania mojej 15 letniej córce . Morfologia Wbc norma 4,3-9,4 Jej to 4,0 10^3/ul Biochemia Kreatynina w surowicy Norma 0,46-0,77 Jej to 0,81 mg /dL Co to znaczy i czym jest spowodowane?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.