Wyniki badania krwi 15-letniego syna

Witam.odebrałam wyniki piętnastoletniego syna,ponieważ nie ma mojego lekarza do końca tygodnia ,a wyniki mnie niepokojące proszę o wstępną analizę Mch 26 (27-23) Eozynofile 0.09 (0.10-0.80) Limfocyty 53.5 (15.0-45.0) Eozynofile 1.8 (3.0-8.0) Pierwsze limfocyty w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wszystkich wyników aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.