Wyniki badania krwi 3,5-letniego dziecka do analizy

czy jest coś niepokojącego w takich wynikach? wyniki 3,5l dziecka leukocyty 13,7 neutrofile 7,48 monocyty 12% (norma 6) żelazo 36 potas w surowicy 5,4 proszę o opinię

Aleksander Ropielewski

Wynik może wskazywać na stan zapalny, jednak ocena wyników bez oceny stanu klinicznego jest niemiarodajna i sugeruję kontakt z lekarzem wraz z powyższymi wynikami.