Wyniki badania krwi 34-latki

Bardzo proszę o interpretacje wyników :Erytrocyty 4,57, Leukocyty 7,10, Hemoglobina 13,5 ,Hematokryt 40,0 ,MCV-śr. obj. erytrocyta 87,5,MCH-śr. masa Hb w erytr. 29,5,MCHC-śr. stęż. Hb w ertytr. 33,8,RDW-CV-współcz. zmienności 13,7,RDW-SD-odchylenie stand. 43,1 ,Płytki krwi 56 ,PCT-płytkokryt *,MPV-śr. obj. płytki krwi * ,PDW-dyspersja wielkości płytek *,P-LCR - wsk. megatrombocytów *, Reszta parametrów w normie oprócz: Ret M%-ret. o średniej zaw. RNA 3,5

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawidłowa interpretacja wyniku badania jest możliwa tylko w korelacji z danymi klinicznymi. Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.