Wyniki badania krwi 4-miesięcznego niemowlaka

Witam, proszę o interpretację wyników 4 miesięcznego chłopca. Chodzi głównie o ilość neutrocytów. W poprzednim badaniu ich liczba wyniosła 12,9%. WBC- 6,75 G/l RBC- 4,04 T/I hemoglobina- 10,1 g.dl hematokryt- 29,5% MCV 73 fl MCH 25 pg płytki krwi 288 G/l neutrocyty 15,2% limfocyty 72% monocyty 8,4% eozynocyty 3,9% liczba neutrocytów 1,02 G/l l. limfocytów 1,86 G.l l. monocytów 0,57 G/l liczba eozynocytów 0,26 G/l Pozdrawiam, anna

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardzo ważny jest aspekt kliniczny w interpretacji badań i bez znajomości powodów dla których badanie było wykonywane interpretacja jest bardzo trudna. Zalecam wizytę u pediatry bądź lekarza rodzinnego. Pozdrawiam