Wyniki badania krwi a operacja oponiaka

Witam.mam pilne pytanie. Mam przystapic do operacji 10go.wrzesnka i dzis zrobilem morfologie krwi. I ...mam ujemny wynik P-LCR 12,7% , EO 0,07 , EO℅ 0,8.WBC juz mi sie poprawilo z 18 na 9,2. Reszta w normie miesci sie w zakresie. Czy tym razem dopuszcza mnie do zabiegu ? Bo mam miec oponiaka usowanego. Prosze o odpowiedz jak najszybsza. Dziekuje z gory

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań nie powinny być powodem do dyskwalifikacji z zabiegu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.