Wyniki badania krwi a prawdopodobieństwo chorowania na białaczkę

WITAM ODEBRAŁAM WŁASNIE WYNIKI KRWI I TERAZ SIĘ DOPIERO NAKRĘCIŁAM ZE MAM BIAŁACZKĘ:(:(:(: OB 4 LEUKOCYTY 7,4 ERYTROCYTY 4,7 HEMOGLOBINA 13,9 MCV 85 LIMFOCYTY % 47 (NORMA JEST 20-45) I TO WŁASNIE MNIE ZANIEPOKOŁO PROSZE O PORADĘ CO MAM ROBIĆ DALEJ
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Na tym etapie nie można diagnozować białaczki. Aby mówić o białaczce należy przed wszystkim wykonać rozmaz ręczny krwi. W nim charakterystyczne są blasty czyli duże komórki świadczące o nieprawidłowościach. Podwyższony poziom limfocytów może oznaczać prostą infekcję.