Wyniki badania krwi bHCG i wiek ciąży

Witam zrobiłam 3 testy ciążowe, które pokazały wynik dodatni. Dla potwierdzenia zrobiłam również badanie krwi. Wynik jaki otrzymałam to 13159 mlU/ml. Ostatnią miesiączkę miałam 28 lutego. Długość cyklu dosyć długa ok. 33/35 dni Prawdopodobny termin zapłodnienia 30 marca. Czy wynik jest odpowiedni? Bardzo się martwię. Wizytę mam dopiero w poniedziałek. Będę wdzięczna za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić prawidłowość wzrostu beta hcg należy mieć chociaż 2 oznaczenia. Proponuje spokojnie poczekać do wizyty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.