Wyniki badania krwi i badania WR u 27-latki

prosze o pomoc wyniki krwi HCT 35 norma 37-47 HGB 11,1 norma 11,5-16,0 MCV 75 norma 81-99 MCHC 31,6 norma 33-37 wyniki mialam robione tydzien temu bo lezalam w szpitalu czy musze z tym zrobic. I miałam, robione badanie WR dwa razy i wyszło dodatnie. Miesiaczki mam regularne a obfitosc to 2 dni sa mocniejsze. Żelazo we krwi 76.9

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. WR (odczyn Wassermanna) to badanie, które służy wykrywaniu kiły, choroby zakaźnej przenoszonej drogą płciową. Wykonuje się je dwukrotnie dla potwierdzenia zakażenia. Dodatkowo widać oznaki anemii. Proponuje skorzystać z porady lekarza podczas bezpośredniego kontaktu.