Wyniki badania krwi i moczu a złe samopoczucie, spadek wagi i częste bóle głowy

Witam. Zrobiłam sobie badania podstawowe oraz moczu ze względu na spadek wagi, moje złe samopoczucie i częste bóle głowy. Czy te wyniki mogą budzić niepokój? Mocz: UBG Normal BIL 1+ 1mg/dL KET +- 5mg/dL BLD Neg PRO Trace NIT Neg LEU Neg GLU Neg SG >=1.030 pH 5.5 W wynikach krwi hematologia/ morfologia od normy odbiegają: RBC [mln/ul] 3.99, MCH [pg] 33.0, MCHC [g/dl] 35.4 reszta parametrów w normie. Proszę o odpowiedź czy powinnam się z tymi wynikami udać do lekarza w celu dalszej diagnostyki?

Podane parametry badania krwi i moczu w granicach normy
Wskazana wizyta u Lekarza .
Ocena nastroju, zaburzeń łaknienia, snu.
Rozważyć możliwe przyczyny stresu, lęki , problemy, przyczyny spadku nastroju...
Może Psycholog i Psychiatra będzie też pomocny...
Pozdrawiam