Wyniki badania krwi i moczu oraz ból brzucha

prosze o interpretacje wynikow, Biochemia: kreatynina 0,8 mg/dl eGFR (MDRD) 》60 ml/min/1.73m2 alat 59 u/l aspat 29 u/l bilirubina calkowita 1,0 mg/dl amylaza 54u/l Poszedlem do lekarza z bolami brzucha, byl to bol jakby skrecajacy, trudny do wskazania gdzie dokladnie boli. lekarz skierowal mnie na badanie krwi i moczu oraz usg jamy brzusznej. wyniki krwi juz odebralem usg dobiero za tydzien. Pare lat temu mialem robione usg jamy brzusznej, wykryto mi naczyniaka na watrobie. prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wśród podanych wyników istotną nieprawidłowość stanowi podwyższenie poziomu Alat. Ze względu na tą nieprawidłowość konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej. Proszę zatem cierpliwie poczekać na badanie, a następnie skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.