Wyniki badania krwi i moczu w 8. tygodniu ciąży

Jestem w 8 tygodniu ciazy. Zrobilam na zlecenie lekarza cytologie i badania krwi i moczu. W moczu wyszlo ze mam bakterie i podwyzszona ilosc leukocytow. Cytologia nie wyszla zbyt dobrze . Mianowicie niezliczona ilosc komorek nablonkowych. Czy jest sie czym martwic? lekarz nic nie chcial mowic przez telefon mowil tylko ze nie mam panikowac. Nastepna wizyte mam za 2 tyg. Dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Konieczne będzie wdrożenie leczenia w celu wyeliminowania zakażenia układu moczowego. Faktycznie nie ma powodu do paniki.