Wyniki badania krwi i podwyższone wartości

Odebrałam wyniki badań krwi. W morfologii jest kilka wartości podwyższonych. Bardzo proszę o wyjaśnienie co to może oznaczać. Leukocyty 11,2 tys µl PCT 0,4% Limfocyty 5,9 tyś µl Eozynofile 0,78tyś µl i w wartościach procentowych: Neutrofile 32,1% Limfocyty 53 % Eozynofile 7,0% Ostatnie kilka dni miałam problem z biegunką i mdłościami rano. Miałam problem ze zjedzeniem czegokolwiek bo zaczynał sie ból brzucha. Test ciążowy dał wynik negatywny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki mogą wskazywać na stan zapalny toczący się w organizmie, infekcję najprawdopodobniej wirusową, biegunka i nudności moga sugerować zapalenie żołądkowo-jelitowe.
Pozdrawiam