Wyniki badania krwi i powiększone węzły chłonne

Witam, kilka dni temu poprosiłam o interpretacje wyników badań krwi (Leukocyty 11,9tys/ul (norma 3,8-10), Neutrofile 8,79tys/ul (2,50-7,00), neutrofile 73,9% (40-70), Limfocyty 18,1% (20-45) Inne wyniki w normie) Dostałam dwie odpowiedzi sugerujące wizytę u lekarza. Lekarka powiedziała, że za 2-3 miesiące mam ponownie zrobić morfologię krwi. Czy nie powinna zasugerować czegoś jeszcze...? Czuję się dobrze, jedynie węzły chłonne mam trochę powiększone, ale nie bolą. Pozdrawiam

Mimo wszystko te wyniki mnie niepokoją..
Czy lekarka Panią zbadała, jeśli tak i poza węzłami nic się nie działo to dobrze. Proponuje jednak nie czekać tak długo i zrobić raz jeszcze morfologę krwi z rozmazem ręcznym za miesiąc i wtedy raz jeszcze udać sie do lekarza. prosze też pamietać ze zrobienie badania krwi po posiłku a nie na czczo tez moze skutkować wzrostem ilosci krwinek białych...

Wesołych Świąt życzę!