Wyniki badania krwi i poziom leukocytów u 36-latki

Witam Wczoraj odebrałam swoje wyniki i kilka nie jest ok leukocyty 13,2 , PDW 19,5 ,MPV 13,7 , P-LCR 54,9 ,PCT 0,4 co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie,
Przedstawienie tylko części wyników nie może skutkować postawieniem jakiejkolwiek diagnozy. Z wynikami badań należy zgłosić się do lekarza, aby ten dokonał oceny całościowej tzn badania lekarskiego i wyników badań.