Wyniki badania krwi i USG nerek

Witam. Mam 19 lat Leukocyty 8,0 erytrocyty 4,7 hemoglobina 13,7 i reszta w normie aczkolwiek monocyty wyszły 10,4 % czyli za wysokie (monocyty 0,83 tys/ul) OB 7, mocznik 13mg/dl czyli zaniżony azot mocznika 6,01. Kreatynina 0,69mg/dł. Egfr wychodzi 126,6 ml. Magnez 1.89 i żelazo zaniżone 32. Robiąc usg wyszło ze w prawej nerce widoczne dyskretne poszerzone kielichy nerkowe bez poszerzenia miedniczki. Na pograniczu widoczne hyperechogenne odbicie zwapnienie w brodawkach załóg. Reszta w normie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki wskazują jedynie na chorobę, która nazywa sie kamica nerkowa, jednakże jest ona w tym momencie jedynie w stadium bezobjawowym. Z reszty wyników leczyć można jedynie zaniżone wyniki żelaza poprzez jego suplementację. Zalecam wizyte u lekarza zlecającego badania. Pozdrawiam