Wyniki badania krwi i zaburzenia koncentracji u 7-latka

Witam! Proszę o interpretację wyników mojego synka (7 lat). Zrobiłam mu badania ze względu na jego problemy z zachowaniem ( ja mam hashimoto). Syn ma problemy z zasypianiem, suchą skórę, jest chudy i to bardzo, jest nerwowy i ruchliwy, ma problemy z koncentracją i pamięcią przez co ciężko mu wysiedzieć spokojnie w szkole. jego wyniki (normy są chyba dla dorosłych, bo na moim wyniku są takie same)TSH 3,65 (0,25-3,69) FT3 5,08 (4-8,3) FT4 20,07(10,06-19,4) antyTPO 2,3(0,8-8) antyTG 0,6 (0,6-18)

Lek. Tomasz Budlewski

nieznaczne podwyższone ft4. Bez badania dziecka ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.