Wyniki badania krwi odbiegające od normy

Witam, Moje wyniki badania krwi odbiegają od normy, co to oznacza? WBC 3,4, MON 13,6, NEU 45,3, MPV 11,5, PLT Olbrzymie, Reszta parametrów mieści się w normach. Mam 28 lat. Dziękuję Bartek

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Aby określić odpowiednie zalecenia konieczne jest interpretacja łącznie z bezpośrednim badaniem pacjenta.