Wyniki badania krwi oraz ciągłe infekcje u 6-latki

Witam serdecznie proszę o poradę, moja 6 letnia córka od stycznia ciągle choruje na migdały. Obecnie jest po ospie i narzeka na ból brzucha i gardła. To jej wyniki rozmazu krwi: GRANULOCYTY 47 % wart.ref.: 40 - 74 % EOZYNOCYTY 2 % wart.ref.: 0 - 7 % MONOCYTY 2 % wart.ref.: 1 - 8 % LIMFOCYTY 49 % wart.ref.: 19 - 48 %. Dodam że przyjmowała leki na niepotwierdzoną alergię. Laryngolog nie widzi potrzeby zabiegu. Trzy dni temu dostała nawet tabletki na odrobaczenie i dalej nam narzeka na bóle.....:(

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się wypowiedzieć jednoznacznie bez możliwości przeprowadzenia badania. Ból brzucha może wynikać z zastosowania leków przeciwpasożytniczych. Wyniki badań wskazują na infekcję. Na ile obecnie konieczna jest operacja nie jestem w stanie powiedzieć bez oceny córki w badaniu.