Wyniki badania krwi oraz CRP i WBC

witam serdecznie. Robiłam ostatnio badania krwi. było to kilka dni po usunięciu kamienia z zebów ze znieczuleniem. zdzwiło mnie ,że ob było 23 a CRP miałam 4.17 WBC 10tys/ul skąd taki rozrzut i czy to w ogóle mozliwe? poza tym PLT=tys/ul=357 MPV 7.4fl norma 8-12 PCT%0,3 PDW%12.5 LYM 25.7% norma 24-45 MID 2.3% norma 1-8 GRA 72% norma 50-70 czy takie zaburzenia w wynikach PMV i GRA to coś grożnego. Dodama,że w tym czasie przyjmowałam lek Seronil.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do niepokoju. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją.