Wyniki badania krwi po zabiegu ściągania wrastającego paznokcia

Moj syn ma 15 lat, jest zdrowy i nie choruje. 2miesiace temu mial sciagany wrastajacy paznokiec i bral antybiotyk Ostatnio na plecach pojawily mu sie rozstepy. Wiem, jest w okresie dojrzewania,ale kolezanka doradzila mi abym zrobila mu wynik krwi. Wiekszosc jest w normie poza: %LYM 51.9H% wedlug normy za duzo %MON 2.1%L wedlug normy za malo.#LYM 3.6H103/mm3, #MON 0.1L 103/mm3. Co to znaczy i czy mam sie martwic?

Trudno jest interpretować pojedyncze wyniki wyrwane z kontekstu CAŁEGO wyniku morfologii. Przewaga limfocytów nie jest groźna, jeśli nie ma żadnych objawów chorobowych, więc nie ma powodu do martwienia się.