Wyniki badania krwi przy zmęczeniu, senności i zawrotach głowy

Od dłuższego czasu ciągle odczuwam duze zmeczenie i uczucie senności. Dodatkowo zdarzaja mi sie zawroty głowy i ciągłe zdenerwowanie. Wyniki badan krwi to: zelazo 23,80. WBC 5.0 RBC 4.51 HGB 13.4 HCT% 39 MCV 87 MCH 29.7 MCHC 34.4 RDW% 13.8 PLT 186 MPV 7.7 PCT 0.1 PDW 17.8 LYM 2.70 MON 0.40 GRA 1.9 LYM% 53.8 MON% 8.9 GR% 37.3 W rozmazie granulocyty podzielne 32%, limfocyty 68%. Czy wyniki moga niepokoić?

Witam! Pełna interpretacja badania nie jest możliwa, gdyż nie podaje Pani/Pan norm w których wykonany jest poziom żelaza. Jeśli są to ug/dl - wynik świadczy o niedoborze żelaza. Pozostałe parametry są prawidłowe i nie budzą niepokoju.