Wyniki badania krwi u 19-letniej kobiety

Witam mam 19 lat I zaniepokoily mnie moje wyniki. Z gory dziekuje MON % 13.1 norma (2.0 - 10.0) GRA % 47.0 ( norma 50.0 - 80.0) MCHC 30.7 norma (31.0 - 35.5)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki należy zinterpretować w oparciu o pozostałe parametry morfologiczne oraz stan kliniczny pacjenta. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.