Wyniki badania krwi u 38-letniej kobiety

Wita serdecznie Własnie odebrałam wyniki krwi i zastanawiam sie czy jest wszystko ok? Proszę o odpowiedz jestem kobietą lat 38 alat35 tsh 1,93 leukocyty 12,61 mcv96,3 mch 34 mpv 11,5 neutrocyty 8,25 Proszę o odpowiedz czy wyniki mogą być niepokojące?

Witam. Ma pani podwyższony poziom leukocytów, może to świadczyć np. o aktywnej infekcji - myślę że należy to omówić z lekarzem rodzinnym który zadecyduje odnośnie postępowania na podstawie badania fizykalnego i wywiadu