Wyniki badania krwi u 8-miesięcznej córki

Witam, prosze o odpowiedz wlasnie wzielam wyniki badania krwi mojej 8 miesiecznej coreczki i widze ze ma za malo WBC leukocytow 5,1, do tego MCHtez za malo 27,3, MCHC31,3 a limfocytow 61,4 czyli troche za duzo co to moze oznaczac??

Milena Lubowicz

Takie wyniki nie są bardzo niepokojące, mogą być wynikiem infekcji. Ale proszę udać się do pediatry, gdyż należy analizować całą morfologię w oparciu o objawy kliniczne u dziecka.
Pozdrawiam