Wyniki badania krwi w 10. tygodniu ciąży

Toxoplazmoza- IgM -0,050 IndexRóżyczka - IgM - 0,39 IndexCytomegalia -IgM 0,430 Index wiem ze to oznacza ze nie jestem na to chora ale czy to tez oznacza że już przechodziłam te choroby i jestem już na nie odporna?i co oznacza RDW-CV 15,3i Monocyty 10,1-jetem w 10 tyg ciąży czy to jest coś nibezpiecznego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby wiedzieć, czy przechodziła Pani te choroby należy oznaczyć przeciwciała IgG dla wszystkich tych chorób. Wyniki morfologii interpretuje się na podstawie PEŁNEGO wyniku badania, a nie pojedynczych wartości, które się Pani z automatu wytłuściły przy drukowaniu badania w laboratorium .