Wyniki badania markerów nowotworowych a leczenie

Otrzymaliśmy wyniki badania krwi taty (62 lata). Marker CEA powyżej 1000, marker CEA 19-9 - powyżej 1500. Czy jest jeszcze jakaś szansa na leczenie czy to już zbyt zaawansowane stadium.

Same wyniki poziomu markerów, zwłaszcza bez znajomości choroby konkretnego pacjenta nie mają znaczenia. Sa one badaniami pomocniczymi i o ich przydatnośc nalezy pytać lekarza prowadzacego

Stadium czego???Przecież nie podano mi choroby ani jej zaawansowania! Jak więc mogę odpowiedzieć??? Proszę omówić tę sprawę z lekarzem prowadzącym , zż