Wyniki badania moczu w 16 tygodniu ciąży

Witam jestem w 16 tyg ciazy i odebralam wyniki z moczu BIL 8.6 umol/L oraz URO 33 umol/L co to oznacza?? Czy jest wszystko wpozadku??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom urobilinogenu oraz bilirubiny są nieprawidłowo podwyższone, co może być wynikiem hemolizy czy też uszkodzenia wątroby. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.