Wyniki badania moczu w II trymestrze ciąży

Witam, bardzo proszę o interpretację poniższych wyników badania moczu: Barwa c.żółta, Przejrzystość przejrzysty, pH 6,5; Ciężar właściwy 1,026 g/ml; Białko ujemny; Glukoza ujemna, Bilirubina ujemny; Urobilinogen w normie; Ciała ketonowe ujemny; Azotyny ujemny; Nabłonki płaskie luźno pokrywają pola widzenia; Pasma śluzu b.liczne; Leukocyty 4-6 wpw; Bakterie b.liczne; Erytrocyty świeże i częściowo wyługowane pojedyncze wpw. Dodam, że jestem w II trymestrze ciąży i martwią mnie te wyniki.

Renata GrzechociĹska

Wynik badania wskazuje na infekcję ukladu moczowego. Proszę udać się do ginekologa lub lekarza rodzinnego w celu włączenia leczenia.