Wyniki badania morfologicznego

Czy mam sie martwic tymi wynikami: Płytki krwi - 140 , a powinno byc od 150-400 MXD - 14,4% , a powinno byc od 2,0-10,0 Neutrofile - 46,1% , a powinno byc 50,0- 70,0 PDW - 15,3 , a powinno byc 6,1-11,0 Z gory dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

WItam!
Wyniki nie są bardzo niepokojące przy braku objawów klinicznych.
Warto zrobić badanie kontrolne za kilka tygodni i zwrócić uwagę zwłaszcza na płytki krwi.