Wyniki badania morfologii krwi i osłabienie

Dobry Wieczor. Co moga oznaczac takie wyniki krwi: PDW: 14,4 9,0-14,00 P-LCR: 39,3 13,0-38,0 NEUTROFILE: 73 37-72 LIMFOCYTY: 17 25-33 MONOCYTY: 10 2-8 EOZYNOFILE: 0 2-4 BAZOFILE: 0 0-1 reszta miesci sie w normie,dodam ze czuje sie bardzo oslabiony. Prosze o odpowiedz i z gury dziekuje.

Bez podania wyniku całej morfologii trudno się wypowiadać o stanie zdrowia. Z tej podanej części wyniku można wnioskować, że w organizmie doszło do infekcji, prawdopodobnie bakteryjnej.