Wyniki badania mózgowia

Słabo odgraniczone ,nieregularne ognisko niskiego sygnału (T1),hyperintensywne w obrazach T2 zal, w lewym wzgórzu , o śr 11mm- bez cech wzmocnienia kontrastowego . Etiologia zmiany nieznana. Poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych Układ komorowy symetryczny , nieposzerzony. Artefakty ruchowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak PAn widzi etiologia zmiany nieznana. Skoro lekarz oceniający, który widział zdjęcie nie określił przyczyny, ja tym bardziej tego nie jestem w stanie określić, poza tym nie wiem z jakiego powodu zostało wykonane badanie co przy interpretacji jest bardzo ważne, ani jakie ma Pan objawy. Konieczna wizyta u lekarza któy zlecił badanie.