Wyniki badania obciążenia glukozą a cukrzyca ciążowa

witam jestem po badaniu obciążenia glukoza 75 g. jestem w 27 tygodniu ciązy . moje wyniki to : na czczo :106, po godzinie 175, po 2 godzinach 156. czy to oznacza , ze mam cukrzyce ciążową ? bardzo proszę o odpowiedz bo bardzo się stresuje

konieczna dalsza diagnostyka badanie Hb glikolizowanej i profilu dobowego cukru. Być może skończy się tylko na diecie bezcukrowej .