Wyniki badania PET 32-latki

Proszę o interpretacje i wskazówki co dalej robić. Wyniki PET. 18F-FDG Fizjoloficzny metabolizm FDG w obrębie głowy i szyi,w narządach klatki p. i śródpiersia, w j.brzusznej i miednicy oraz układzie kostnym. W śródpiersiu tylnym po stronie lewej w przyleganiu do aorty zstępującej i przełyku zmiana miękkotkankowa o wym.40x44x45 bez zwiększonego metab.FDG. W przestrzeni zaotrzewnowej miednicy mniejszej nieaktywne metab.zwapniałe węzły chłonne. MBPS SUVmax1,9 prawy płat wątroby SUVmax do2,7 ciąg dalszy do pytania o interpretacje badania PET. W lewym przydatku nieaktywna metab. miękkotkankowa zmiana ogniskowa o wym.28x41x27mm. 17 lat temu chorowałam na ziarnicę złośliwą, leczona chemioterapią przez 3miesiące. Lekarze nie chcą operować torbieli z jajnika z obawy na guza w śródpiersiu Wnioski z MR jamy brzusznej: torbiel epidermoidalna w śródpiersiu tylnym po lewej. Torbiel śledziony 8mm. AML prawej nerki-hypodensyjna strefa śr.7mm. Wykonane badania:TK kl.piersiowej i brzucha

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien ocenić lekarz prowadzący oraz porównać go z wynikami innych badań. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.