Wyniki badania poziomu androstendionu, hydroksyprogesteronu i prolaktyny

Dzień dobry dzisiaj odebrałam badania , oto są wyniki : Androstendion 2.45 ng/ml 17-hydroksyprogesteron 0.73 ng/ml LH 9.8 mlU/ml Prolaktyna 322,70 ulU/ml chciałabym się dowiedzieć czy coś mi jest poważnego , będę mieć problemy w zajściu w ciąże ? Jestem kobieta , lat 23

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.