Wyniki badania poziomu glukozy a ryzyko zachorowania na cukrzycę

Witam Od jakiegoś czasu obawiam się ze zachoruje na cukrzycę. Wyniki moich badań to.: C-peptyd 1.25 ng/ml norma (1.10-4.40) Insulina 5.6 uIU/ml norma (2.6-24.9) Glukoza na czczo 95 mg/dl norma (70-99) Proszę o opinie Z góry dziękuję

Dzień dobry,

Na razie nie ma Pani cukrzycy. Jeśli ma Pani obawy, że Pani zachoruje, to proszę określić sobie stężenie przeciwciał antyGAD, które występują u większośc osób chorych na cukrzycę typu 1, również na samym początku choroby.

Serdecznie pozdrawiam.

Marek Derkacz