Wyniki badania poziomu hormonów tarczycy w 6 tygodniu ciąży

Witam! Rozpoczelam 6 tydzień ciąży wcześniej chorowała na niedoczynnością tarczycy, po otrzymaniu wyników moje tsh wynosi 7,74 przy normie 4,2 ft4 21,59 przy normie 22 i ft3 5,25 przy normie 6,8... Moja endokrynolog jest na urlopie i nie wiem jak interpretować te wyniki. Biorę letrox 50 od ok.pol roku. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Kinga

Witaj.
TSH - 7,74 to stanowczo za dużo. Należy zwiększyć dawkę Letroxu aby TSH nie przekraczało 2,5. Skonsultuj to ze swoim ginekologiem on dobierze Ci dawkę.
Pozdrawiam.