Wyniki badania poziomu hormonów w trzecim dniu miesiączki

Robiłam b.hormonalne wyniki odebrałam. W trzecim dniu miesiączki wynik jest FSH(ICD-9:L65) 8,82mIU/ml ESTRADIOL(ICD-9:K99) 37,39 pg/ml* TESTOSTERON(ICD-9:O41) 33,20ng/dl Potem jeszcze robiłam w 21 dniu i wyniki są takie. TSH(ICD-9:L69) 2,630 PROGESTERON(ICD-9:N55) 0,60ng/ml PROLAKTYNA (ICD-9:N59) 8,76 ng/ml Co Pan powie o tych wynikach.Dodam że mój ginekolog stwierdziła,że mam brak ewulacji

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć co do wyników. Proszę udać się do lekarza zlecającego badania. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie powyższych wyników będzie można określić odpowiednie postępowanie.