Wyniki badania poziomu progesteronu

Witam. Chciałbym prosić o zdefiniowanie wyników badań bo martwię się a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Wynik: Progesteron 0,49 ng/ml I jeszcze na wyniku były te wskaźniki : Faza folikulinowa 0,20-1,50 ng/ml faza owulacyjna 0,80 - 3,00ng/ml faza lutealna 1,70 - 27,00 ng/ml menopauza 0,10 - 0,80 ng/ml Bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani w jakiej fazie cyklu zostało wykonane badanie. Nie jest zatem możliwa jego interpretacja.