Wyniki badania poziomu progesteronu i bHCG podczas starań o ciążę

witam przy pierwszej ciazy był niedobór progesteronu. Odstawiłam tabletki i po 2 cyklach robiny miałam monitoring owulacji i pecherzyk był nawet duzy 25mm. wiec to było zielone swiatełko dla nas i probowalismy z mezem. dzis jest przypuszczalnie 9 dzien od owulacji (jesli pecherzyk pekł) i ostatnie samopoczycie dały mi do myslenia. uderzenia gorace, robienie sie słabo. dzis zrobiłam badanie progesteronu w 23 dc-25,79 ng/ml oraz hcg i niestety wynik < 2,0 mUI/ml czyli brak ciazy? a proges. ok?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w Pani przypadku najlepiej byłoby powtórzyć badanie b-HCG po 14 od stosunku.

Pozdrawiam.