Wyniki badania prolaktyny i hormonów tarczycy 27-letniej osoby

Witam. otrzymałam wyniki z prolaktyny i tarczycy, PRL 804,9mlU/l PRL PO 1 GODZ MTC 5240,8 mlU/l TSH 2,412 mlU/l. czy te wyniki są w normie?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie podaje Pani norm które są różne w różnych laboratoriach. Prawdopodobnie mogę jedynie określić iż poziom prolaktyny jest podwyższony. Natomiast TSH wydaje się, że znajduje się w granicach normy. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.