Wyniki badania przeciwciał CMV i różyczki

Witam dostalam wyniki krwi i chcialabym sie dowiedziec czy sa one w porzadku czy mam sie martwic. PRZECIWCIALA ANTY- CMV IgG 18 [ Strzalka w gore ] a wartosci referencyjne sa takie ujemny<4 watpliwy 4 - <6 dodatni >=6 PRZECIWCIALA ANTY- ROZYCZKA IgG >500 [ strzalka w gore] a wartosci sa: ujemny <10 dodatni >=10 Prosze o porade.

Aleksander Ropielewski

Aby dokładnie odpowiedzieć na pytanie o ryzyko zakażenia należy wykonać również badanie poziomu przeciwciał klasy IgM.