Kobieta , 23 lata Witam dostalam wyniki krwi i chcialabym sie dowiedziec czy sa one w porzadku czy mam sie martwic. PRZECIWCIALA ANTY- CMV IgG 18 [ Strzalka w gore ] a wartosci referencyjne sa takie ujemny<4 watpliwy 4 - <6 dodatni >=6 PRZECIWCIALA ANTY- ROZYCZKA IgG >500 [ strzalka w gore] a wartosci sa: ujemny <10 dodatni >=10 Prosze o porade.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy glukozy może dać wiele informacji o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu, a nawet co może się stać (np.
  • Cytomegalia – Cytomegalia jest powodowana przez wirusa cytomegalii (CMV), który bytuje w organizmie człowieka i uaktywnia się, gdy słabnie odporność organizmu gospodarza. Zakażona przez wirusa cytomegalii komórka powiększa się nawet 40-krotnie i zawiera charakterystyczne wtręty zlokalizowane wewnątrz jądra oraz w cytoplazmie.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: