Wyniki badania TK płuc 53-latki

badanie TK płuc nigdy nie paliłam,Pierw. badanie 15.09.2014-był zapis w tkance tłuszcz. śródpier. przed. owalna hypodensyjna struktura o wym 15x8 mm, najpew. powięk. węzła chłonnego- kontrola w 11.2014 bronchoskopie,-czysto leczę astmę,symbikor 320, TK 03.2015z kontr.miej pogrubienia opłucnowe.guzek śr. 3mmprzy szczelinie skośnej w sVIPL.niew. nawarstw.a opł.w szczytach.odcinkowe pogrubi. oskrzeli do płatów dol i środk. na pocz.łuku aorty wzrost gęstosci tkanki śr.13mm o gęstości do(-)10j.H -53l

Piotr Pilarski

Wpis ze względu na dużą ilość skrótów nieczytelny. Sugeruje wizytę u lekarza zalecajacego badanie.

Pozdrawiam.