Wyniki badania toksoplazmozy

Witam, mam wielką prośbę. Odebrałam wyniki badania toksoplazmozy - jak interpretować te wyniki? IgG < 0,1 IU/ml; 3- reaktywne IgM 0,22 COI 1,0 - reaktywne

Witam! Miana obu rodzajów przeciwciał IgM i IgG - są niereaktywne, tzn. nie wskazują na zakażenie Toxoplasma gondii w chwili pobrania próbki krwi. Nie wiem z jakiego powodu wykonywała Pani badania, więc wyniki należy pokazać zlecającemu je lekarzowi. Pozdrawiam