Wyniki badania tomografii klatki piersiowej 49-latki do analizy

Tomografia klatki piersiowej. Proszę o interpretację wyniku.Na poziomie seg.10 płuca prawego widocznych jest kilka zgrubień opłucnej wlk. do ok 7x4mm wzmacniające po podaniu kontrastu- podejrzane. Na poziomie seg. 5 płuca prawego między żebrem IV a V widoczne jest zgrubienie opłucnej 24x11x23mm wzmac. po podaniu kontrastu - podejrzane .Na przebiegu szczeliny skosnej i poziomej pł. praw. widoczne są dość liczne guzki śr. do 3-4mm. W seg. 10 płuca przyl.do kopuły guzki 4-7mm. Za odp. Dziękuję

Witam serdecznie,

Wskazana jest konsultacja z lekarzem pulmonologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.