Wyniki badania TSH, prolaktyny a normy

Oczym mogą świadczyc moje wyniki badań TSH 3 generacji wynik 4.511[+] ulU/ml 0.380, max 4.310 Prolaktyna 30.00 ng/ml 4.10 max 28.90 czy moje wyniki badań są prawidłowe.

Aleksander Ropielewski

Wyniki sugerują konieczność suplementacji hormonów tarczycy i kontakt z endokrynologiem. Podwyższony poziom prolaktyny może odpowiadać za obniżenie libido i nieregularne miesiączki, chociaż w Pani przypadku nie jest on znacznie podwyższony.