Wyniki badania USG ciąży i ustalenie wieku płodu

Witam. ostatnią miesiączkę miałam 1 stycznia br. 14 lutego zrobiłam test i pokazały się 2 kreski.16 lutego byłam u lekarza w Polsce i podczas usg dopochwowego stwierdził pęcherzyk 5mm(5tc)Na stałe mieszkam w Irlandi.tutaj lekarz stwierdziła ze jest to obecnie 10tc.dziś miałam badania w szpitalu i na normalnym usg obraz był mało widoczny a na usg dopochwowym była widczna plamka o rozmiarze 1,64cm. lekarz stwierdził,że jest za mała i na 10 tc powinna być pomiędzy 3-4cm.Czy mam powód do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.