Wyniki badania USG tarczycy po operacji tarczycy

Witam. Mam 19 lat , w maju 2015 roku mialam operacje tarczycy lewego płata guz 2 cm, przeciwciała 1000Po badaniu histopatologicznym nie było zmian złośliwych . Jednak po tym czasie tarczyca tzn lewy płat odrósł mi i jest 2 razy większy i mam na nim 2 guzy 15,8 x 10x9 13,1mm i 6,5 x4,9 x6,2 mm po wyniku badań usg tarczycy. Przeciwciała teraz 2500 tys. Bardzo prosze o porade .

Na pewno w tej sprawie trzeba bezpośrednio skonsultować się z endokrynologiem prowadzącym. Z uwagi na obecność zmian guzowatych w powiększonym kikucie lewego płata tarczycy zapewne konieczna okaże się biopsja cienkoigłowa z oceną cytologiczną. Myślę, że dopiero wynik biopsji wskaże najlepszy sposób postępowania.