Wyniki badania USG tarczycy u 23-latki

Bardzo proszę o interpretacje wyników, ponieważ umieram ze strachu. Tarczyca prawidłowo położona dwupłatowa, płat pracy 13x17x41, płat lewy 14x16x32, cieść 3mm, W DOLNYM BIEGUNIE PŁATA PRAWEGO ZMIANA NORMOECHOGENICZNA 18x8x9mm bez cech patologicznego unaczynienia. Echostruktura pozostałego miąszu jednorodna prawidłowa, tchawica nieprzemieszczona, przepływy naczyniowe w miąższu niewzmożone, okoliczne węzły chłonne niepowiększone. Boje się, że mam raka, proszę o szybką odpwiedź. :(

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynolog. po badaniu będzie można coś więcej powiedziec